Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 28,8553   28,9073
EURO 31,4437   31,5003
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Reklam
Başkanın Mesajı

Değerli Kocaeli Halkı ve Kocaeli Arama Kurtarma Derneği Dostları,

Öncelikle, sizleri Kocaeli Arama Kurtarma Derneği adına en içten duygularımla selamlıyorum. Başkanı olarak görev yapmaktan büyük onur duyduğum bu değerli organizasyon, insan hayatına ve toplumumuzun güvenliğine olan bağlılığımızla şekillenmektedir.

Kocaeli Arama Kurtarma Derneği olarak, amacımız doğal afetler, kaza ve kaybolma gibi acil durumlar karşısında hızlı, etkili ve profesyonel müdahalelerle can kayıplarını önlemek ve insan hayatını korumaktır. Tecrübeli ve eğitimli gönüllü personelimizle birlikte, Kocaeli ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımızın güvende olmalarını sağlamak için her zaman hazırız.

Ayrıca, Kocaeli Arama Kurtarma Derneği olarak, toplumumuzun afet bilincini artırmaya ve afetlere daha iyi hazırlanmaya yönelik çeşitli eğitim ve seminerler düzenlemekteyiz. Arama, kurtarma, ilk yardım ve afet eğitimleri ile bireylerin, ailelerin ve toplumun dayanıklılığını güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Bu vesileyle, Kocaeli Arama Kurtarma Derneği'nin başarısında emeği geçen tüm gönüllülerimize, destekçilerimize ve işbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşlara şükranlarımı sunuyorum. Hep birlikte, Kocaeli'nin ve ülkemizin daha güvenli ve afetlere hazırlıklı bir yer haline gelmesine katkı sağlayacağımıza inanıyorum.

Unutmayın, afetlere karşı bilinç ve hazırlık, yaşanan acıları ve kayıpları en aza indirgemek adına atılacak en önemli adımlardandır. Biz Kocaeli Arama Kurtarma Derneği olarak, sizlerin desteği ve işbirliği ile bu önemli görevi sürdürmeye kararlıyız.

Saygılarımla,

Mahmut KARAOSMANOĞLU

Kocaeli Arama Kurtarma Derneği BaşkanıMAHMUT KARAOSMANOĞLU

Okunma Sayısı: 56

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Kocaeli Arama Kurtarma  

© Copyright 2023  V4.3 Tüm Hakları Saklıdır.


Top